Громадський контрольЗахист членів нашої організаціїЗапорізькі осередки партіїПолітична думкаАналітика та факти
Головна >> Початок громадського руху >> Декілька слів про дитячий майданчик

Декілька слів про дитячий майданчик

 

Усі мешканці 16 мкр. Хортицького жмс. м. Запоріжжя напевно знають  дитячий майданчик, розташований  по вул. Рубана між житловими будинками №№13-21. Або те, що називається дитячим майданчиком.

Тривалий час через цей дитячий майданчик  проходила стихійна дорога, по якій вантажівки підвозили товари до магазинів,  розташованих поряд.

Після неодноразових скарг, як нашої організації, так і місцевих мешканців до різних державних інституцій, в тому числі і до адміністрації Президента України, цей безлад вдалося припинити. На сьогоднішній час встановлена загорожа, яка унеможливлює заїзд вантажного транспорту на цей майданчик.

Наша організація вирішила  підтримати ініціативу мешканців району щодо  встановлення нового майданчика на цій території, бо конструкції, які там залишилися з радянських часів, вже зазнали руйнівних ударів часу та й морально вже застарілі. Крім того, всі інші майданчики, що розташовані поруч, знаходяться на відкритій місцевості, і влітку там знаходитися дітям  взагалі неможливо. А тут через розташування  будинків - завжди тінь, тобто є  місце, де розгулятися дітлахам. Було би де.

Поговорили - треба діяти. Тим більше, що  нас надихало помпезне відкриття місцевою владою нових дитячих майданчиків.  Звернулися до місцевої влади. І перша відповідь – «ні».  Слід зазначити, що територія цього майданчика складає 2560 м. кв. Але місця для нового дитячого майданчика немає.

Згідно відповіді заступника голови Хортицької районної адміністрації Бута Д.В. на ім`я одного із мешканців (лист від 08.05.2013р. №Ко-0100) Концерном «Міські теплові мережі» в зв`язку з розташуванням інженерних мереж було відмовлено в погодженні розміщення дитячого майданчика на цій території.

Наша організація з цього питання звернулася до Концерну «Міські теплові мережі». Нам було надано відповідь від 01.06.2013р., що представлений для розгляду план розміщення дитячого майданчика знаходиться в охоронній зоні теплових мереж. Але розміщення можливе за межами зони теплових мереж.

Тобто як такої беззаперечної відмови не було. У разі іншого плану розміщення майданчика або встановлення окремо розташованих форм все можливо обладнати. Ми вважаємо, що на території у    2560 м. кв. можливо знайти компроміс та на вже неодноразові прохання мешканців встановити для дітей дитячий або спортивний майданчик чи його окремі форми.

Але для цього місцевим чиновникам треба щось робити, принаймні, не бути байдужими до мешканців свого міста та до їх прохань.

З цього питання ми та мешканці вул. Рубана у м. Запоріжжі звернулися до голови Запорізької державної адміністрації Пеклушенка О.М.  Лист був отриманий 02.07.2013 року, але незважаючи на строки,  передбачені чинним законодавством, відповіді ми так і не отримали, позицію державної влади з цього питання не почули.  Ми звернулися з цього приводу до Президента України, народних депутатів України. Повинен же хтось вирішувати ці питання, якщо місцева влада не бажає.

Зараз це питання знаходиться на розгляді Запорізькій державній адміністрації. Ми тримаємо руку на пульсі.

Тим паче, що народний депутат Карташов Є.Г. завірив нас письмово, що майданчику бути, ще у 2013 році. Поживемо - побачимо. Все листування ми викладаємо для вільного доступу. Будемо Вас інформувати.  Давайте усім миром заставимо владу працюва

 

25.09.2013
КОНТАКТИ
sdiya_zp@mail.ua
Рейтинг@Mail.ru