Громадський контрольЗахист членів нашої організаціїЗапорізькі осередки партіїПолітична думкаАналітика та факти
Головна >> Початок громадського руху >> ЯК НАС ЗАПРОШУВАЛИ.

ЯК НАС ЗАПРОШУВАЛИ.

 

Маємо бажання повідомити Вас про ще один випадок правового нігілізму з боку посадовців місцевого самоврядування. Ігнорування вимог громадськості зі сторони посадовців, які працюють в органах запорізької міської влади, - це системна проблема.

Але до чого доходять деякі діячі департаменту житлово-комунального господарства, щоб «запросити та не побачити», виходить за усі рамки, як моралі так і права.

Зокрема, директор департаменту житлово-комунального господарства Безлепкін В.М. вирішив формально  запросити представників Громадської організації «Спільна справа-Рідний край»  увійти до складу робочої групи та прийняти участь у нараді 15.08.2014р.

Ми б залюбки прийшли. Але біда у тому, що лист датований 13.08.2014р., засідання повинно було відбутися 15.08.2014р., а надіслано воно нам було 20.08.2014 року (копія конверту додається).  Щоб напевно не прийшли.

Мабуть, хтось із цих посадовців  у подальшому скаже: «Ми їх запрошували, а вони проігнорували, а самі до суду позов подали тощо».   Ось так працюють наші можновладці.   

    

31.08.2014
КОНТАКТИ
sdiya_zp@mail.ua
Рейтинг@Mail.ru